Я вважаю, що школа – це своєрідний Всесвіт зі своїми законами, правилами. Ми, вчителі, частинка цього Всесвіту
НУШ про Лесю Українку https://nus.org.ua/articles/lesyatest-15-zapytan-na-te-yak-dobre-vy-znayete-lesyu-ukrayinku/
Немає коментарів:
Дописати коментар